Do tej pory sprzedano 1,5 tysiąca karnetów na mecze Pogoni w nowym sezonie piłkarskiej ekstraklasy.
- W klubie jest jednak nadzieja, że wynik się poprawi - mówi Krzysztof Ufland, rzecznik prasowy Pogoni Szczecin. - Chcielibyśmy, żeby piłkarze swoją grą zareklamowali Pogoń Szczecin, czyli żeby przywieźli zwycięstwo z Bielska-Białej, pokazali ładną grę i tym samym zachęcili kibiców do przychodzenia na mecze w Szczecinie.
Dobrej myśli jest też Szymon Zieliński ze Stowarzyszenia Portowcy, bo w poprzednim sezonie frekwencja wzrastała z meczu na mecz. Choć o lepsze oprawy nie będzie łatwo. - Ze względu na infrastrukturę stadionu nie uda się chyba zrobić czegoś więcej niż np. naszej sektorówki. Może jak kiedyś będzie nowy - dodaje Zieliński.
W piątek o 18 Pogoń zainauguruje sezon wyjazdowym meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Dobrej myśli jest też Szymon Zieliński ze Stowarzyszenia Portowcy, bo w poprzednim sezonie frekwencja wzrastała z meczu na mecz. Choć o lepsze oprawy nie będzie łatwo. - Ze względu na infrastrukturę stadionu nie uda się chyba zrobić czegoś więcej niż np. naszej sektorówki. Może jak kiedyś będzie nowy - dodaje Zieliński.
W piątek o 18 Pogoń zainauguruje sezon wyjazdowym meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Radio Szczecin