Natalia Czerwonka, srebrna medalistka z Soczi, trafiła do szpitala po tym, jak w trakcie treningu zderzyła się z ciągnikiem rolniczym.
Jak poinformowała Polska Agencja Prasowa, do wypadku doszło podczas zgrupowania w Spale. Czerwonka trenowała jazdę rowerem, pokonując odcinki na czas.
Gdy przejeżdżała obok stojących na drodze ciągników, jeden ominęła, ale drugiego nie zauważyła i w niego uderzyła.
Panczenistka najpierw trafiła do szpitala w Tomaszowie Mazowieckim, a potem do lecznicy wojskowej w Łodzi. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Materiał: Foto Olimpik/x-news
Gdy przejeżdżała obok stojących na drodze ciągników, jeden ominęła, ale drugiego nie zauważyła i w niego uderzyła.
Panczenistka najpierw trafiła do szpitala w Tomaszowie Mazowieckim, a potem do lecznicy wojskowej w Łodzi. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Materiał: Foto Olimpik/x-news

Radio Szczecin