Pochodzący z Goleniowa Grzegorz Stępniak był 19. na mecie czwartego etapu Tour de Pologne z Tarnowa do Katowic.
Wygrał Belg Jonas Van Genechten. Reprezentujący grupę CCC Polsat Polkowice Stępniak był najwyżej sklasyfikowanym Polakiem na tym etapie. W klasyfikacji generalnej zajmuje 11. miejsce, lepszy spośród naszych zawodników jest tylko jego klubowy kolega Grzegorz Paterski.

Radio Szczecin