Piłkarze ręczni GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin zajęli ósme miejsce w Memoriale Jerzego Klempela w Dzierżoniowie. W ostatnim meczu o siódmą lokatę przegrali z beniaminkiem Superligi - Wybrzeżem Gdańsk. Wynik to 18:24.
Memoriał, w którym wzięło udział dziesięć zespołów, wygrali szczypiorniści ukraińskiego Motora Zaporoże.
Dla szczecińskiej siódemki impreza w Dzierżoniowie była kolejnym elementem przygotowań do rozpoczynających się we wrześniu rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Dla szczecińskiej siódemki impreza w Dzierżoniowie była kolejnym elementem przygotowań do rozpoczynających się we wrześniu rozgrywek o mistrzostwo Polski.

Radio Szczecin