Małgorzata Dorosz została prezesem pierwszoligowego klubu piłkarskiego Flota Świnoujście.
Taką decyzję podjęło w piątek wieczorem walne zgromadzenie członków stowarzyszenia Miejski Klub Sportowy Flota. Dorosz zastąpiła na tym stanowisku Edwarda Rozwałkę.
Jest związana z klubem od wielu lat, była m.in. rzeczniczką klubu, zasiadała też w zarządzie. Jako jedna z niewielu, sprzeciwiała się kilka tygodni temu sprzedaży Stali Rzeszów licencji na grę w pierwszej lidze.
Miało to uratować finanse klubu i uregulować milionowe zadłużenie. Sprawą pomocy finansowej zajmą się na najbliższej sesji miejscowi radni.
Po trzech kolejkach "wyspiarze" z czterema punktami na koncie, zajmują dziewiąte miejsce w tabeli.
Jest związana z klubem od wielu lat, była m.in. rzeczniczką klubu, zasiadała też w zarządzie. Jako jedna z niewielu, sprzeciwiała się kilka tygodni temu sprzedaży Stali Rzeszów licencji na grę w pierwszej lidze.
Miało to uratować finanse klubu i uregulować milionowe zadłużenie. Sprawą pomocy finansowej zajmą się na najbliższej sesji miejscowi radni.
Po trzech kolejkach "wyspiarze" z czterema punktami na koncie, zajmują dziewiąte miejsce w tabeli.

Radio Szczecin