Konrad Czerniak i Radosław Kawęcki zdobyli złote medale Mistrzostw Europy w pływaniu odbywających się w Berlinie
Czerniak wygrał wyścig na 100 metrów stylem motylkowym natomiast Kawęcki był najszybszy na 200 metrów stylem grzbietowym.
Polscy pływacy zdobyli, jak na razie, trzy medale. Oprócz dzisiejszych dwóch złotych krążków brąz zdobył Paweł Korzeniowski, który był trzeci na 200 metrów stylem motylkowym.
Polscy pływacy zdobyli, jak na razie, trzy medale. Oprócz dzisiejszych dwóch złotych krążków brąz zdobył Paweł Korzeniowski, który był trzeci na 200 metrów stylem motylkowym.

Radio Szczecin