Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński przegrali z Zagłębiem Sosnowiec 0:1 w czwartej kolejce rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi.
To druga z rzędu porażka stargardzkiej drużyny w tym sezonie. W kolejnym meczu Błękitni już w środę na wyjeździe zmierzą się z beniaminkiem 2 ligi Kotwicą Kołobrzeg.

Radio Szczecin