"Jerzyk" nie dał rady w finale Sport 2014-08-23 20:57 Artur Dyczewski Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum] Jerzy Janowicz nie wygrał tenisowego turnieju ATP w Winstom-Salem w Stanach Zjednoczonych. W finale Polak przegrał z Czechem Lukasem Rosolem 6:3,6:7,5:7. Dodaj komentarz