O godzinie 13.00 rozpocznie się w niedzielę mecz piłkarek nożnych Olimpii Szczecin z Zagłębiem Lubin.
Szczecinianki chcą zdobyć pierwsze punkty w ekstralidze - mówi kapitan Olimpii, bramkarka Beata Watychowicz.
- Będziemy starać się bardziej wychodzić do przodu. Jak tylko będziemy mieć tył zabezpieczony, to będzie można śmielej atakować. My również jesteśmy ambitne, pokazałyśmy że potrafimy grać twardo, więc pogramy jak równy z równym - dodaje Watychowicz.
Po dwóch porażkach, drużyna grającej trenerki Natalii Niewolnej, zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Ekstraligi.
Mecz Olimpii z Zagłębiem Lubin rozpocznie się o godzinie 13, na bocznym boisku stadionu, przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.
- Będziemy starać się bardziej wychodzić do przodu. Jak tylko będziemy mieć tył zabezpieczony, to będzie można śmielej atakować. My również jesteśmy ambitne, pokazałyśmy że potrafimy grać twardo, więc pogramy jak równy z równym - dodaje Watychowicz.
Po dwóch porażkach, drużyna grającej trenerki Natalii Niewolnej, zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Ekstraligi.
Mecz Olimpii z Zagłębiem Lubin rozpocznie się o godzinie 13, na bocznym boisku stadionu, przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

Radio Szczecin