Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński przerwali serię porażek w drugiej lidze. Drużyna trenera Krzysztofa Kapuścińskiego, po trzech przegranych z rzędu meczach, zdobyła w sobotę komplet punktów.
Błękitni wygrali w Stargardzie Szczecińskim z Puszczą Niepołomice 1:0 w szóstej kolejce rozgrywek. Kotwica Kołobrzeg w tej serii ligowych gier zmierzy się w niedzielę na wyjeździe z Limanovią Limanowa.

Radio Szczecin