Piłkarki nożne Olimpii Szczecin, odniosły pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Po czterech porażkach, beniaminek ekstraligi kobiet pokonał w sobotę na własnym boisku GOSiR Piaseczno 4:1.
Po tej wygranej drużyna grającej trenerki Natalii Niewolnej opuściła ostatnie miejsce w tabeli i zajmuje 11 lokatę.
W kolejnym ligowym spotkaniu, piłkarki Olimpii Szczecin na wyjeździe zmierzą się z Czarnymi Sosnowiec. Mecz odbędzie się za dwa tygodnie.
Po tej wygranej drużyna grającej trenerki Natalii Niewolnej opuściła ostatnie miejsce w tabeli i zajmuje 11 lokatę.
W kolejnym ligowym spotkaniu, piłkarki Olimpii Szczecin na wyjeździe zmierzą się z Czarnymi Sosnowiec. Mecz odbędzie się za dwa tygodnie.

Radio Szczecin