Piłkarze Pogoni Szczecin przegrali z RB Lipsk 0:1, w sparingowym meczu rozegranym w niemieckim Grimmie.
Jedyną bramkę portowcy stracili w 74 minucie pojedynku.
Drużyna trenera Dariusza Wdowczyka zagrała z ekipą z drugiej Bundesligi, wykorzystując przerwę w ligowych rozgrywkach. Jest ona spowodowana przygotowaniami reprezentacji Polski do meczu z Gibraltarem, w eliminacjach Mistrzostw Europy.
Kolejne spotkanie w ekstraklasie piłkarze Pogoni rozegrają 12 września, kiedy to w Szczecinie zagrają z Ruchem Chorzów.
Drużyna trenera Dariusza Wdowczyka zagrała z ekipą z drugiej Bundesligi, wykorzystując przerwę w ligowych rozgrywkach. Jest ona spowodowana przygotowaniami reprezentacji Polski do meczu z Gibraltarem, w eliminacjach Mistrzostw Europy.
Kolejne spotkanie w ekstraklasie piłkarze Pogoni rozegrają 12 września, kiedy to w Szczecinie zagrają z Ruchem Chorzów.

Radio Szczecin