Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Po piłkarkach ręcznych i szczypiornistach pierwsze mecze w nowej hali widowiskowo-sportowej Arena Szczecin rozegrają koszykarze. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Po piłkarkach ręcznych i szczypiornistach pierwsze mecze w nowej hali widowiskowo-sportowej Arena Szczecin rozegrają koszykarze. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Po piłkarkach ręcznych i szczypiornistach pierwsze mecze w nowej hali widowiskowo-sportowej Arena Szczecin rozegrają koszykarze. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.
Cztery zespoły w tym trzy z Tauron Basket Ligi, wezmą udział w rozpoczynającym się w piątek Memoriale Romana Wysockiego w koszykówce mężczyzn. Są to King Wilki Morskie Szczecin, AZS Koszalin i Polfarma Starogard Gdański oraz pierwszoligowa Spójnia Stargard Szczeciński.

W piątek o godzinie 18.30, King Wilki Morskie zagrają ze Spójnią. Jak mówi kapitan szczecińskiej drużyny Maciej Majcherek, turniej jest kolejnym etapem przygotowań do rozgrywek o mistrzostwo Polski i chcą zacząć go od derbowej wygranej ze Spójnią.

- Zostały trzy tygodnie do startu ligi. Główny sprawdzian będzie w ten weekend, mamy trzy mecze do rozegrania i chcemy wygrać ten memoriał. Pierwszy mecz gramy ze Spójnią i mam nadzieję, że się im zrewanżujemy, bo ostatnio graliśmy u nich w Stargardzie i przegraliśmy.

Memoriał Romana Wysockiego potrwa do niedzieli. Wstęp dla kibiców na wszystkie mecze turnieju koszykarzy w hali Arena Szczecin jest bezpłatny.
Jak mówi kapitan szczecińskiej drużyny Maciej Majcherek, turniej jest kolejnym etapem przygotowań do rozgrywek o mistrzostwo Polski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty