Piłkarki ręczne Pogoni Baltica doznały drugiej porażki w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianki w szóstej kolejce Superligi przegrały w sobotę na wyjeździe z Vistalem Gdynia 24:32.
Do przewy siódemka trenera Adriana Struzika przegrywała 9:13. W drugiej połowie nasze szczypiornistki odrobiły straty i wyszły na prowadzenie 22:21. Niestety słaba postawa w ostatnich minutach zadecydowała o końcowym niekorzystnym wyniku.
Tym samym Pogoni Baltica nie udał się rewanż za porażkę z Vistalem w poprzednim sezonie w walce play-off o brązowy medal. W kolejnym meczu Superligi szczecinianki za dwa tygodnie zmierzą się na wyjeździe z KPR-em Jelenia Góra.
Tym samym Pogoni Baltica nie udał się rewanż za porażkę z Vistalem w poprzednim sezonie w walce play-off o brązowy medal. W kolejnym meczu Superligi szczecinianki za dwa tygodnie zmierzą się na wyjeździe z KPR-em Jelenia Góra.

Radio Szczecin