Siatkarze Espadonu Szczecin odnieśli drugie zwycięstwo w I lidze.
Drużyna trenera Przemysława Michalczyka po sukcesie przed tygodniem w Siedlcach z KPS w sobotę wygrała w Suwałkach z tamtejszym Ślepskiem 3:2 w drugiej kolejce rozgrywek.
Szczecinianie w kolejnym meczu I ligi ponownie na wyjeździe zmierzą się za tydzień ze Stalą Nysa.
Szczecinianie w kolejnym meczu I ligi ponownie na wyjeździe zmierzą się za tydzień ze Stalą Nysa.

Radio Szczecin