Zwycięstwo i porażka to dorobek naszych drużyn w sobotnich meczach II ligi piłki nożnej.
Komplet punktów zdobyli piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński, a trzeciej z rzędu przegranej doznali gracze Kotwicy Kołobrzeg.
Stargardzianie na własnym stadionie pokonali Limanovię Limanowa 2:1 w jedenastej kolejce rozgrywek. Dla zespołu trenera Krzysztofa Kapuścińskiego był to szósty z rzędu mecz bez porażki w drugiej lidze.
Niestety nie powiodło się beniaminkowi rozgrywek, który w Kołobrzegu przegrał z liderem drugiej ligi Energetykiem ROW Rybnik 0:1. W tabeli po sobotnim zwycięstwie piłkarze Błękitnych awansowali na trzecie miejsce, natomiast Kotwica jest 15.
Stargardzianie na własnym stadionie pokonali Limanovię Limanowa 2:1 w jedenastej kolejce rozgrywek. Dla zespołu trenera Krzysztofa Kapuścińskiego był to szósty z rzędu mecz bez porażki w drugiej lidze.
Niestety nie powiodło się beniaminkowi rozgrywek, który w Kołobrzegu przegrał z liderem drugiej ligi Energetykiem ROW Rybnik 0:1. W tabeli po sobotnim zwycięstwie piłkarze Błękitnych awansowali na trzecie miejsce, natomiast Kotwica jest 15.

Radio Szczecin