Piłkarze ręczni drużyny GAZ - SYSTEM Pogoń odnieśli piąte z rzędu
zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianie w szóstej kolejce wygrali na wyjeździe z beniaminkiem Superligi Śląskiem Wrocław 28:17 prowadząc do przerwy 14:4.
zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianie w szóstej kolejce wygrali na wyjeździe z beniaminkiem Superligi Śląskiem Wrocław 28:17 prowadząc do przerwy 14:4.
Po sukcesie we Wrocławiu gazownicy awansowali na drugie miejsce w tabeli. Siódemka trenera Rafała Białego ma dwa punkty straty do lidera Superligi - Vive Tauron Kielce.

Radio Szczecin