Remis Kotwicy na wyjeździe Sport 2014-10-11 20:59 Artur Dyczewski Następne spotkanie Kotwica rozegra 18. października. W Kołobrzegu zmierzy się z Górnikiem Wałbrzych. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin] Cenny punkt w drugiej lidze zdobyli w sobotę piłkarze Kotwicy Kołobrzeg, którzy zremisowali w meczu ze Stalą Stalowa Wola 2:2. Następne spotkanie Kotwica rozegra 18. października. W Kołobrzegu zmierzy się z Górnikiem Wałbrzych. Dodaj komentarz