Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Następne spotkanie Kotwica rozegra 18. października. W Kołobrzegu zmierzy się z Górnikiem Wałbrzych. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Następne spotkanie Kotwica rozegra 18. października. W Kołobrzegu zmierzy się z Górnikiem Wałbrzych. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Cenny punkt w drugiej lidze zdobyli w sobotę piłkarze Kotwicy Kołobrzeg, którzy zremisowali w meczu ze Stalą Stalowa Wola 2:2.
Następne spotkanie Kotwica rozegra 18. października. W Kołobrzegu zmierzy się z Górnikiem Wałbrzych.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty