Przynajmniej trzy i pół tysiąca biletów kupili kibice koszykówki na niedzielny mecz Wilków Morskich z AZS-em Koszalin. Sprzedano również 500 karnetów.
To wyniki jeszcze z soboty. Ostatni raz koszykarze o mistrzostwo Polski w Szczecinie walczyli 13 lat temu.
Wilki pierwsze spotkanie w tym sezonie przegrały we Wrocławiu ze Śląskiem. Jednak jeden z najbardziej doświadczonych zawodników drużyny Krzysztofa Koziorowicza, Marcin Sroka zapewnia, że nie czuje tremy i liczy na wsparcie kibiców.
- Każdy wie co to znaczy grać przed własną publicznością, więc podchodzimy do tego spotkania, jak do każdego innego. Na pewno będziemy chcieli zmazać plamę po Wrocławiu i odnieść zwycięstwo z drużyną z Koszalina. Chcielibyśmy, aby była pełna hala, ale przede wszystkim liczymy na wiernych fanów i ich doping - mówił Sroka.
Niedzielne spotkanie koszykarzy King Wilki Morskie z AZS-em Koszalin rozpocznie się o godzinie 18.00 w hali Arena Szczecin przy ulicy Szafera. Drzwi hali zostaną otwarte godzinę wcześniej. Bilety będzie można kupić także przed samym meczem.
Wilki pierwsze spotkanie w tym sezonie przegrały we Wrocławiu ze Śląskiem. Jednak jeden z najbardziej doświadczonych zawodników drużyny Krzysztofa Koziorowicza, Marcin Sroka zapewnia, że nie czuje tremy i liczy na wsparcie kibiców.
- Każdy wie co to znaczy grać przed własną publicznością, więc podchodzimy do tego spotkania, jak do każdego innego. Na pewno będziemy chcieli zmazać plamę po Wrocławiu i odnieść zwycięstwo z drużyną z Koszalina. Chcielibyśmy, aby była pełna hala, ale przede wszystkim liczymy na wiernych fanów i ich doping - mówił Sroka.
Niedzielne spotkanie koszykarzy King Wilki Morskie z AZS-em Koszalin rozpocznie się o godzinie 18.00 w hali Arena Szczecin przy ulicy Szafera. Drzwi hali zostaną otwarte godzinę wcześniej. Bilety będzie można kupić także przed samym meczem.

Radio Szczecin