Kibice Pogoni Szczecin chcą kupić klubowy sztandar. Uzbierali już ponad 20 tysięcy złotych. Sztandar będzie licytowany 16 października. Jeśli uda się wygrać aukcje, wróci do sali tradycji Pogoni Szczecin.
Komornik zajął klubowe symbole za długi, które zaciągnął poprzedni zarząd. Ówczesny MKS zostawił po sobie dług, który wraz z odsetkami wynosi 300 tysięcy złotych.
Pierwsza licytacja sztandaru odbyła się w sierpniu wraz ze znakami klubu. Herb klubu piłkarskiego i jego nazwę za 160 tysięcy zł kupiła obecna spółka akcyjna Pogoń Szczecin.
Do licytacji sztandaru jednak nikt nie przystąpił.
Pierwsza licytacja sztandaru odbyła się w sierpniu wraz ze znakami klubu. Herb klubu piłkarskiego i jego nazwę za 160 tysięcy zł kupiła obecna spółka akcyjna Pogoń Szczecin.
Do licytacji sztandaru jednak nikt nie przystąpił.

Radio Szczecin