Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Logo piłkarskich mistrzostw świata 2018 pokazali Rosjanie. Fot. RUPTLY/x-news
Logo piłkarskich mistrzostw świata 2018 pokazali Rosjanie. Fot. RUPTLY/x-news
Logo piłkarskich mistrzostw świata 2018 pokazali Rosjanie. Znak promujący mundial wyświetlono na elewacji słynnego teatru Bolszoj w Moskwie.
W mediach pojawiły się też doniesienia o możliwym bojkocie mistrzostw. Organizację mundialu w Rosji kwestionują m.in. niemieccy politycy, ale też sami kibice "Sbornej". To przez konflikt Rosji z Ukrainą.

Tymczasem prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej FIFA Sepp Blatter spotkał się z prezydentem Rosji, Władimirem Putinem, aby sprawdzić jak idą przygotowania gospodarza do turnieju.

- Do bojkotu mundialu w Rosji nawołują nie tylko w Europie, ale także w Ameryce Północnej. Pamiętam podobną sytuację za czasów Związku Radzieckiego w 1980 roku. Bojkot nie jest jednak żadnym rozwiązaniem. My nie zajmujemy się polityką, tylko sportem - podkreśla Blatter. - Jestem przekonany, że Rosja zorganizuje wspaniałe mistrzostwa.

Blatter dodaje, że prace w Rosji już są bardziej zaawansowane niż przed czterema laty w Brazylii.

Eliminacje do piłkarskiego mundialu w Rosji rozpoczną się jesienią 2016 roku. Materiał: RUPTLY/x-news
- Do bojkotu mundialu w Rosji nawołują nie tylko w Europie, ale także w Ameryce Północnej. Pamiętam podobną sytuację za czasów Związku Radzieckiego w 1980 roku. Bojkot nie jest jednak żadnym rozwiązaniem. My nie zajmujemy się polityką, tylko sportem - pod

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty