Osiem drużyn wystąpi w Szczecinie w niedzielnym finale zachodniopomorskiego Festiwalu Siatkówki dla uczniów gimnazjów.
W rywalizacji dziewcząt o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego walczyć będą zawodniczki z Koszalina, Szczecina, Wałcza i Polic. Wśród chłopców zagrają młodzi siatkarze z Tymienia, Pyrzyc, Kołobrzegu i Świnoujścia.
W eliminacyjnych turniejach w Koszalinie, Kołobrzegu, Goleniowie, Świnoujściu i Pyrzycach wystąpiło ponad 400 zawodników i zawodniczek z 42 zespołów. Najlepsi uzyskali prawo do gry w dzisiejszym finale.
Zmagania gimnazjalistów będą obserwować siatkarki Chemika Police. Wśród licznych nagród dla młodych siatkarzy i siatkarek są medale, puchary, dyplomy, koszulki, piłki oraz vouchery na pucharowe i ligowe mecze mistrza Polski Chemika Police. Finał Zachodniopomorskiego Festiwalu Siatkówki rozpocznie się o 10:00 w hali Arena Szczecin przy ulicy Szafera.
W eliminacyjnych turniejach w Koszalinie, Kołobrzegu, Goleniowie, Świnoujściu i Pyrzycach wystąpiło ponad 400 zawodników i zawodniczek z 42 zespołów. Najlepsi uzyskali prawo do gry w dzisiejszym finale.
Zmagania gimnazjalistów będą obserwować siatkarki Chemika Police. Wśród licznych nagród dla młodych siatkarzy i siatkarek są medale, puchary, dyplomy, koszulki, piłki oraz vouchery na pucharowe i ligowe mecze mistrza Polski Chemika Police. Finał Zachodniopomorskiego Festiwalu Siatkówki rozpocznie się o 10:00 w hali Arena Szczecin przy ulicy Szafera.

Radio Szczecin