Piłkarze wodni Arkonii Szczecin zajęli drugie miejsce w Pucharze Czech rozegranym w Pradze. Broniący trofeum szczecinianie pokonali Kometę Brno 12:7, Slavię Praga 10:6 oraz Prerov 8:7 i dopiero w finale przegrali z zespołem Stepp Praga 10:13.
Najlepszym waterpolistą Pucharu Czech został Bartosz Szymański z Arkonii, który w czterech meczach zdobył 19 bramek. Dla drużyny grającego trenera Roberta Sekuły udział w Pucharze Czech był ostatnim sprawdzianem formy przed inauguracją rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Piłkarze wodni Arkonii Szczecin nowy sezon rozpoczną w sobotę na basenie olimpijskim Floating Arena, gdzie rozegrają dwa mecze z Legią Warszawa.
Piłkarze wodni Arkonii Szczecin nowy sezon rozpoczną w sobotę na basenie olimpijskim Floating Arena, gdzie rozegrają dwa mecze z Legią Warszawa.

Radio Szczecin