Siatkarki Chemika Police dziewiąty raz z rzędy wygrały w rozgrywkach Orlen Ligi. Mistrzynie kraju rozbiły w Pile tamtejszą Naftę wygrywając 3:0 w setach do 17, 17 i 8.
Po sobotnim sukcesie policzanki umocniły się na prowadzeniu w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
W kolejnym meczu lider Orlen Ligi już w piątek zmierzy się z AZS-em KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Spotkanie siatkarek Chemika po raz pierwszy w tym sezonie odbędzie się w Policach.
W kolejnym meczu lider Orlen Ligi już w piątek zmierzy się z AZS-em KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Spotkanie siatkarek Chemika po raz pierwszy w tym sezonie odbędzie się w Policach.

Radio Szczecin