Szczecińscy koszykarze przegrali z Polfarmexem AZS Kutno w starciu beniaminków Tauron Basket Ligi. Szczecinianie przegrali w Kutnie 65:70 w sobotnim pojedynku rozgrywek o mistrzostwo Polski.
To siódma porażka ekipy trenera Krzysztofa Koziorowicza w tym sezonie. W tabeli Wilki Morskie po dziewięciu kolejkach zajmują 13. miejsce.
W kolejnym ligowym spotkaniu szczecinianie 7. grudnia na wyjeździe zagrają z zespołem Polski Cukier Toruń.
W kolejnym ligowym spotkaniu szczecinianie 7. grudnia na wyjeździe zagrają z zespołem Polski Cukier Toruń.

Radio Szczecin