Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz

Dariusz Fornalak będzie nowym asystentem trenera piłkarzy Pogoni Szczecin. Fot. www.pogonszczecin.pl
Dariusz Fornalak będzie nowym asystentem trenera piłkarzy Pogoni Szczecin. Fot. www.pogonszczecin.pl
Dariusz Fornalak będzie nowym asystentem trenera piłkarzy Pogoni Szczecin. Zastąpi na tym stanowisku Macieja Stolarczyka.
Fornalak był już kiedyś związany z Pogonią. W latach 1999-2000 był piłkarzem Portowców. W swojej karierze trenerskiej zasiadał na ławkach: Ruchu Chorzów, Polonii Bytom, GKS-u Katowice, Zagłębia Lubin i Piasta Gliwice (jako pierwszy trener).

Ostatnio był współpracownikiem Jana Kociana w Ruchu Chorzów. Ze sztabu "Niebieskich" odszedł wraz ze słowackim szkoleniowcem.

Dariusz Fornalak dołączy do sztabu Pogoni wraz z rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej. Kontrakt między nim a szczecińskim klubem został podpisany na pół roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Maciej Stolarczyk był asystentem trenera od marca 2013 roku. Teraz będzie pracował w Akademii Piłkarskiej Pogoni.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty