Siatkarki Chemika Police chcą zatrzymać Aluprof Bielsko - Biała w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Lider Orlen Ligi w 16. kolejce zmierzy się w sobotę z zespołem, który wygrał siedem ostatnich pojedynków.
Chemik po imponującej serii 14 zwycięstw z rzędu został zatrzymany przed tygodniem w Dąbrowie Górniczej przegrywając z tamtejszym Tauronem 2:3 pierwszy mecz w tym sezonie.
Policzanki pomimo tej porażki nadal są liderem rozgrywek i jak mówi środkowa Chemika, Agnieszka Bednarek - Kasza zawodniczki przyzwyczaiły się już do pierwszego miejsca w tabeli, które chcą utrzymać prezentując w konfrontacji z Aluprofem lepszą grę niż w starciu z Tauronem.
- Musimy się koncentrować, żeby kontynuować dobrą grę, żeby nie zdarzały się takie sytuacje jak w Dąbrowie - wyjaśnia zawodniczka.
Sobotnie spotkanie siatkarek Chemika Police z Aluprofem Bielsko - Biała rozpocznie się o godzinie 14.45 w hali Arena Azoty przy ulicy Szafera w Szczecinie.
Policzanki pomimo tej porażki nadal są liderem rozgrywek i jak mówi środkowa Chemika, Agnieszka Bednarek - Kasza zawodniczki przyzwyczaiły się już do pierwszego miejsca w tabeli, które chcą utrzymać prezentując w konfrontacji z Aluprofem lepszą grę niż w starciu z Tauronem.
- Musimy się koncentrować, żeby kontynuować dobrą grę, żeby nie zdarzały się takie sytuacje jak w Dąbrowie - wyjaśnia zawodniczka.
Sobotnie spotkanie siatkarek Chemika Police z Aluprofem Bielsko - Biała rozpocznie się o godzinie 14.45 w hali Arena Azoty przy ulicy Szafera w Szczecinie.

Radio Szczecin