Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Pogoń Szczecin pozyskała kolejnego piłkarza. Jak podaje oficjalna strona internetowa Chrobrego Głogów, Karol Danielak podpisze kontrakt z portowym klubem. Fot. chrobry-glogow.pl
Pogoń Szczecin pozyskała kolejnego piłkarza. Jak podaje oficjalna strona internetowa Chrobrego Głogów, Karol Danielak podpisze kontrakt z portowym klubem. Fot. chrobry-glogow.pl
Pogoń Szczecin pozyskała kolejnego piłkarza. Jak podaje oficjalna strona internetowa Chrobrego Głogów, Karol Danielak podpisze kontrakt z portowym klubem.
24-letni zawodnik przebywał na zgrupowaniu szczecińskiej drużyny w Pogorzelicy i wystąpił w dwóch sparingowych meczach z Gwardią Koszalin i Błękitnymi Stargard Szczeciński.

Danielak ma umowę z pierwszoligowcem ważną do końca obecnego sezonu, ale oba kluby doszły do porozumienia i piłkarz trafi wiosną do Szczecina, aby grać w ekstraklasie. Podczas rocznego pobytu w głogowskiej drużynie wychowanek Jaroty Jarocin rozegrał 36 spotkań i zdobył 7 bramek.

Karol Danielak jest trzecim piłkarzem, który podpisał kontrakt ze szczecińskim klubem w przerwie zimowej. Wcześniej Pogoń pozyskała Michała Janotę z Korony Kielce oraz Jakuba Czerwińskiego z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Obrońca Termaliki ma ważną umowę z portowcami od 1 lipca, ale działacze szczecińskiego klubu starają się o szybsze zwolnienie zawodnika z zespołu lidera I ligi.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty