Piłkarze Pogoni Szczecin po zimowej przerwie rozpoczynają w sobotę występy w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Portowcy w pierwszym tegorocznym meczu ekstraklasy zmierzą się z Lechem Poznań.
Przed rokiem szczecinianie na swoim stadionie po pięciu bramkach zdobytych przez Marcina Robaka wygrali z Kolejorzem 5:1. Robak ma nadzieję, że i tym razem Pogoń pokaże klasę.
- Takie mecze zdarzają się rzadko i są wyjątkowe. My przede wszystkim chcemy wygrać to spotkanie i musimy w sobotę być drużyną na boisku. Mam nadzieję, że bramki które zdobędziemy dadzą nam trzy punkty - mówi Robak.
Kibice Dumy Pomorza teraz również są optymistami i liczą na dobry wynik granatowo - bordowych w konfrontacji z Lechem.
- Mam nadzieję, że wygramy z Lechem. Myślę, że chociaż zremisujemy - mówią fani Portowców.
Sobotnie spotkanie piłkarzy Pogoni z Lechem Poznań w Ekstraklasie rozpocznie się o 18:00 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Bilety można kupić jedynie w kasach i specjalnych punktach w mieście ponieważ popsuł się internetowy system sprzedaży. Na razie nie wiadomo, kiedy informatykom uda się go naprawić.
- Takie mecze zdarzają się rzadko i są wyjątkowe. My przede wszystkim chcemy wygrać to spotkanie i musimy w sobotę być drużyną na boisku. Mam nadzieję, że bramki które zdobędziemy dadzą nam trzy punkty - mówi Robak.
Kibice Dumy Pomorza teraz również są optymistami i liczą na dobry wynik granatowo - bordowych w konfrontacji z Lechem.
- Mam nadzieję, że wygramy z Lechem. Myślę, że chociaż zremisujemy - mówią fani Portowców.
Sobotnie spotkanie piłkarzy Pogoni z Lechem Poznań w Ekstraklasie rozpocznie się o 18:00 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Bilety można kupić jedynie w kasach i specjalnych punktach w mieście ponieważ popsuł się internetowy system sprzedaży. Na razie nie wiadomo, kiedy informatykom uda się go naprawić.

Radio Szczecin