Piłkarze ręczni Pogoni Szczecin w niedzielę rozegrają drugi mecz w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Siódemka trenera Rafała Białego zmierzy się z Wybrzeżem Gdańsk.
Szczecinianie są faworytem meczu, ale zdaniem bramkarza Pogoni Lecha Kryńskiego nie wolno lekceważyć szczypiornistów z Gdańska, którzy grają lepiej niż w pierwszej rundzie i na pewno będą wymagającym przeciwnikiem.
- Gdańsk w drugiej rundzie będzie lepszy, oni są coraz groźniejsi. To na pewno nie będzie łatwy mecz, ale zrobimy wszystko, żeby punkty zostały w Szczecinie - zapewnia Kryński.
Spotkanie piłkarzy ręcznych rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali Azoty Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie.
- Gdańsk w drugiej rundzie będzie lepszy, oni są coraz groźniejsi. To na pewno nie będzie łatwy mecz, ale zrobimy wszystko, żeby punkty zostały w Szczecinie - zapewnia Kryński.
Spotkanie piłkarzy ręcznych rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali Azoty Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie.

Radio Szczecin