19. miejsce w omnium, czyli kolarskim wieloboju zajęła Małgorzata Wojtyra podczas Mistrzostw Świata w kolarstwie torowym.
Zawodniczka Bogo Szczecin nie poprawiła swojej lokaty po sobotnich wyścigach. Wojtyra najlepiej spisała się w niedzielę w wyścigu na 500 metrów w którym zajęła 9. miejsce.
W rywalizacji na 250 metrów ze startu lotnego była 18, a w wyścigu punktowym kończącym rywalizację nie zdobyła żadnego oczka i ostatecznie w omnium sklasyfikowana została na
przedostatnim, 19. miejscu.
W rywalizacji na 250 metrów ze startu lotnego była 18, a w wyścigu punktowym kończącym rywalizację nie zdobyła żadnego oczka i ostatecznie w omnium sklasyfikowana została na
przedostatnim, 19. miejscu.

Radio Szczecin