Dwie zawodniczki Kusego Szczecin wystąpią w Mistrzostwach Europy w szermierce kadetek i juniorek, które odbędą się w Słowenii.
W rywalizacji kadetek w szpadzie walczyć będzie Weronika Rabczewska, a wśród juniorek we florecie - Martyna Długosz.
Szpadzistki zmagania na szermierczej planszy rozpoczną we wtorek, natomiast florecistki swoje występy zainaugurują 28 lutego.
Szpadzistki zmagania na szermierczej planszy rozpoczną we wtorek, natomiast florecistki swoje występy zainaugurują 28 lutego.

Radio Szczecin