Ze Startem Elbląg zmierzą się w ostatnim meczu sezonu zasadniczego piłkarki ręczne Pogoni Baltica.
Siódemka trenera Adriana Struzika w przypadku zwycięstwa zachowa szansę na trzecie miejsce w tabeli przed fazą play - off rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Szczecińskie szczypiornistki wygrały cztery ostatnie ligowe mecze i jak zapewnia kapitan, Monika Głowińska zamierzają kontynuować serię zwycięstw.
- Oczywiście bardzo chcemy wygrać i na pewno zrobimy wszystko, żeby w tym ostatnim meczu zdobyć dwa punkty. Start to dobry zespół, ale my jesteśmy na fali wznoszącej i mam nadzieję, że nasz występ w środę będzie bardzo dobry - mówi Głowińska.
Spotkanie piłkarek ręcznych Pogoni Baltica ze Startem Elbląg rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali miejskiej przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.
Szczecińskie szczypiornistki wygrały cztery ostatnie ligowe mecze i jak zapewnia kapitan, Monika Głowińska zamierzają kontynuować serię zwycięstw.
- Oczywiście bardzo chcemy wygrać i na pewno zrobimy wszystko, żeby w tym ostatnim meczu zdobyć dwa punkty. Start to dobry zespół, ale my jesteśmy na fali wznoszącej i mam nadzieję, że nasz występ w środę będzie bardzo dobry - mówi Głowińska.
Spotkanie piłkarek ręcznych Pogoni Baltica ze Startem Elbląg rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali miejskiej przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.

Radio Szczecin