Siatkarki Chemika Police walczyć będą w niedzielę w Kędzierzynie-Koźlu o Puchar Polski. Drużyna trenera Giuseppe Cuccariniego w finałowym meczu zmierzy się z Atomem Treflem Sopot.
Broniące trofeum policzanki w sobotnim półfinale wygrały z Impelem Wrocław 3:0. Atom Trefl także 3:0 pokonał siatkarki Budowlanych Łódź w drugim piątkowym pojedynku półfinałowym.
Libero Chemika Mariola Zenik i kapitan polickiej ekipy Anna Werblińska nie ukrywają, że chcą pokonać siatkarki z Sopotu i ponownie wywalczyć Puchar Polski.
- Na pewno chciałybyśmy zdobyć Puchar Polski. Mam tylko jeden, więc drugi by się przydał. Atom prezentuje chyba najlepszą dyspozycję przez cały sezon i myślę, że to my wygramy. - Bardzo byśmy chciały go obronić. Będzie decydowała dyspozycja dnia i wierzę, że obronimy to trofeum.
Niedzielne finałowe spotkanie siatkarek Chemika z Atomem o Puchar Polski rozpocznie się o godzinie 14.45 w Kędzierzynie-Koźlu. Mecz można obejrzeć także w telewizji - start transmisji wyznaczono na godzinę 15 na kanale Polsat Sport.
Jeżeli policzanki wygrają, to Puchar Polski po raz piąty w historii klubu trafi do Chemika.
Libero Chemika Mariola Zenik i kapitan polickiej ekipy Anna Werblińska nie ukrywają, że chcą pokonać siatkarki z Sopotu i ponownie wywalczyć Puchar Polski.
- Na pewno chciałybyśmy zdobyć Puchar Polski. Mam tylko jeden, więc drugi by się przydał. Atom prezentuje chyba najlepszą dyspozycję przez cały sezon i myślę, że to my wygramy. - Bardzo byśmy chciały go obronić. Będzie decydowała dyspozycja dnia i wierzę, że obronimy to trofeum.
Niedzielne finałowe spotkanie siatkarek Chemika z Atomem o Puchar Polski rozpocznie się o godzinie 14.45 w Kędzierzynie-Koźlu. Mecz można obejrzeć także w telewizji - start transmisji wyznaczono na godzinę 15 na kanale Polsat Sport.
Jeżeli policzanki wygrają, to Puchar Polski po raz piąty w historii klubu trafi do Chemika.

Radio Szczecin