Siatkarki Chemika Police rozpoczynają walkę w fazie play - off rozgrywek o mistrzostwo Polski. Chemiczki w pierwszej rundzie zmierzą się w środę z ósmą po sezonie zasadniczym, Legionovią Legionowo.
Do półfinału play-off awansuje zespół, który wygra dwa pojedynki. Środkowa Chemika, Katarzyna Mróz nie ukrywa, że liczy na zwycięstwo.
- Na pewno łatwo skóry nie sprzedamy i będziemy robić wszystko, żeby ten mecz wygrać 0:3. Na pewno będzie ciężko i trzeba będzie walczyć, ale my zrobimy wszystko żeby wygrać - zapewnia zawodniczka.
Spotkanie siatkarek Legionovii z Chemikiem Police rozpocznie się w środę o 19:00 w Legionowie.
- Na pewno łatwo skóry nie sprzedamy i będziemy robić wszystko, żeby ten mecz wygrać 0:3. Na pewno będzie ciężko i trzeba będzie walczyć, ale my zrobimy wszystko żeby wygrać - zapewnia zawodniczka.
Spotkanie siatkarek Legionovii z Chemikiem Police rozpocznie się w środę o 19:00 w Legionowie.

Radio Szczecin