Piłkarze ręczni Pogoni Szczecin zmierzą się w sobotę na wyjeździe ze Stalą Mielec. Rywale szczecinian zajmują piątą pozycję w tabeli.
Rozgrywający szczecińskiej drużyny, Mateusz Zaremba chce odczarować halę w Mielcu i zrewanżować się Stali za porażkę w pierwszej rundzie wygrywając sobotni pojedynek
- Na pewno będziemy się chcieli zrewanżować, ale na pewno Stal też będzie chciała powalczyć o jak najlepsze miejsce w lidze i nie odpuści. Tam jest ciężki teren, chyba nigdy tam nie wygraliśmy. Mam nadzieję, że tym razem przywieziemy dwa punkty - mówi Zaremba.
Spotkanie szczypiornistów Stali z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 18:00 w Mielcu.
- Na pewno będziemy się chcieli zrewanżować, ale na pewno Stal też będzie chciała powalczyć o jak najlepsze miejsce w lidze i nie odpuści. Tam jest ciężki teren, chyba nigdy tam nie wygraliśmy. Mam nadzieję, że tym razem przywieziemy dwa punkty - mówi Zaremba.
Spotkanie szczypiornistów Stali z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 18:00 w Mielcu.

Radio Szczecin