Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze ręczni Pogoni Szczecin zmierzą się w sobotę na wyjeździe ze Stalą Mielec. Rywale szczecinian zajmują piątą pozycję w tabeli.
Rozgrywający szczecińskiej drużyny, Mateusz Zaremba chce odczarować halę w Mielcu i zrewanżować się Stali za porażkę w pierwszej rundzie wygrywając sobotni pojedynek

- Na pewno będziemy się chcieli zrewanżować, ale na pewno Stal też będzie chciała powalczyć o jak najlepsze miejsce w lidze i nie odpuści. Tam jest ciężki teren, chyba nigdy tam nie wygraliśmy. Mam nadzieję, że tym razem przywieziemy dwa punkty - mówi Zaremba.

Spotkanie szczypiornistów Stali z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 18:00 w Mielcu.
- Na pewno będziemy się chcieli zrewanżować, ale na pewno Stal też będzie chciała powalczyć o jak najlepsze miejsce w lidze i nie odpuści. Tam jest ciężki teren, chyba nigdy tam nie wygraliśmy. Mam nadzieję, że tym razem przywieziemy dwa punkty - mówi Zar

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty