Złoty puchar Mistrzostw Świata, który w ubiegłym roku wywalczyli polscy siatkarze, rozpoczął tournée po Pomorzu Zachodnim.
W piątek statuetkę oraz złoty medal siatkarskich MŚ można było oglądać w Goleniowie.
W kolejnych dniach puchar i krążek prezentowane będą m.in. w Szczecinie, Pyrzycach, Świnoujściu, Koszalinie, Szczecinku, Rymaniu, Kołobrzegu, Darłowie, Bobolicach i Wałczu.
Będzie je można obejrzeć również podczas rozgrywanego w Szczecinie siatkarskiego turnieju Final Four Ligi Mistrzyń, w którym udział będzie brać drużyna Chemika Police.
W kolejnych dniach puchar i krążek prezentowane będą m.in. w Szczecinie, Pyrzycach, Świnoujściu, Koszalinie, Szczecinku, Rymaniu, Kołobrzegu, Darłowie, Bobolicach i Wałczu.
Będzie je można obejrzeć również podczas rozgrywanego w Szczecinie siatkarskiego turnieju Final Four Ligi Mistrzyń, w którym udział będzie brać drużyna Chemika Police.

Radio Szczecin