Stargardzcy koszykarze zmierzą się w sobotę we własnej hali z Legią Warszawa w trzecim meczu fazy play-off w walce o awans do półfinału rozgrywek.
W rywalizacji do trzech zwycięstw biało - bordowi po spotkaniach w stolicy przegrywają 0:2. Drużyna trenera Aleksandra Krutikowa musi pokonać legionistów, aby pozostać w grze o awans do półfinału. Do składu stargardzkiej ekipy po wyleczeniu urazu powraca rozgrywający Łukasz Żytko.
Pojedynek Spójni z Legią Warszawa rozpocznie się o 18:00 w hali przy ulicy Pierwszej Brygady w Stargardzie Szczecińskim.
Pojedynek Spójni z Legią Warszawa rozpocznie się o 18:00 w hali przy ulicy Pierwszej Brygady w Stargardzie Szczecińskim.

Radio Szczecin