Piłkarze Błękitnych zdobyli jeden punkt w 29. kolejce rozgrywek o mistrzostwo drugiej ligi. Stargardzianie na własnym stadionie pechowo zremisowali z Rakowem Częstochowa 2:2.
Drużyna trenera Krzysztofa Kapuścińskiego do przerwy prowadziła 2:0, a zwycięstwo straciła w 90. minucie, kiedy ekipa spod Jasnej Góry zdobyła wyrównującą bramkę.
W kolejnym ligowym meczu Błękitni Stargard Szczeciński zmierzą się za tydzień na wyjeździe z Rozwojem Katowice.
W kolejnym ligowym meczu Błękitni Stargard Szczeciński zmierzą się za tydzień na wyjeździe z Rozwojem Katowice.

Radio Szczecin