Arkonia Szczecin przegrała w pierwszym sobotnim meczu ekstraklasy waterpolistów z obrońcą mistrzowskiego tytułu ŁSTW Łódź 7:9.
Porażka oddaliła szczecinian od zajęcia trzeciej lokaty w tabeli i walki o brązowy medal.
Jeszcze w sobotę wieczorem o godzinie 20. na basenie olimpijskim Floating Arena odbędzie się drugie spotkanie Arkonii z łódzkim zespołem.
Jeszcze w sobotę wieczorem o godzinie 20. na basenie olimpijskim Floating Arena odbędzie się drugie spotkanie Arkonii z łódzkim zespołem.

Radio Szczecin