Lekkoatleci z Pomorza Zachodniego najlepsi w Mistrzostwach Polski seniorów w biegach na 10 000 metrów zakończonych w Wieliczce.
W rywalizacji pań złoty medal zdobyła Paulina Kaczyńska z Pomorza Stargard Szczeciński. Zawodniczka trenera Zbigniewa Krzyśka pewnie wygrała bieg, poprawiając swój rekord życiowy na tym dystansie o ponad dwie minuty.
Wśród mężczyzn zwyciężył Marek Skorupa z Barnima Goleniów, a trzecie miejsce zajął Adam Nowicki z MKL-u Szczecin.
Złoty medal w rywalizacji drużynowej zdobył w Wieliczce zespół MKL-u Szczecin w składzie: Adam Nowicki, Bartosz Nowicki i Artur Olejarz.
Wśród mężczyzn zwyciężył Marek Skorupa z Barnima Goleniów, a trzecie miejsce zajął Adam Nowicki z MKL-u Szczecin.
Złoty medal w rywalizacji drużynowej zdobył w Wieliczce zespół MKL-u Szczecin w składzie: Adam Nowicki, Bartosz Nowicki i Artur Olejarz.

Radio Szczecin