Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Snajper Pogoni Łukasz Zwoliński nie opuści szczecińskiego klubu. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Snajper Pogoni Łukasz Zwoliński nie opuści szczecińskiego klubu. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Snajper Pogoni Łukasz Zwoliński nie opuści szczecińskiego klubu. Młody napastnik Portowców, który w tym sezonie strzelił w ekstraklasie 12 goli wzbudza zainteresowanie innych polskich klubów oraz drużyn zagranicznych.
W mediach i na portalach internetowych pojawiały się informacje o zainteresowaniu piłkarzem Pogoni Lecha Poznań, Legii Warszawa, Herthy Berlin czy Eintrachtu Frankfurt.

Prezes Pogoni Jarosław Mroczek zapewnia jednak, że klub nie ma oferty transferu dla zawodnika i nie pozbędzie się Łukasza Zwolińskiego. - Nie dlatego, że chcemy zarabiać na nim kokosy, ale przede wszystkim myślimy o jego rozwoju piłkarskim. Mamy pełne porozumienie z nim i współpracującym z nim menadżerem. Łukasz jest bardzo inteligentnym chłopakiem i świetnie rozumie, że kariery nie można zbudować w pięć minut - powiedział Mroczek.

Łukasz Zwoliński ma kontrakt ważny z Pogonią Szczecin jeszcze przez dwa lata.
Prezes Pogoni Jarosław Mroczek zapewnia jednak, że klub nie ma oferty transferu dla zawodnika i nie pozbędzie się Łukasza Zwolińskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty