Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński i Kotwicy Kołobrzeg przegrali swoje mecze w przedostatniej kolejce rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi.
Stargardzianie na swoim stadionie przegrali z Energetykiem ROW Rybnik 2:3 natomiast Kotwica uległa w Kołobrzegu Zagłębiu Sosnowiec 0:1. Drużyna trenera Krzysztofa Kapuścińskiego po niedzielnej przegranej straciła szansę na bezpośredni awans do 1 ligi.
Błękitni mogą jeszcze zająć czwarte miejsce w tabeli i grać w barażu o awans do 1 ligi ale muszą w ostatniej kolejce wygrać w Stalowej Woli ze Stalą oraz liczyć na porażki Rakowa Częstochowa i Rozwoju Katowice.
Piłkarze Kotwicy pomimo porażki z Zagłębiem mają jeszcze cień nadziei na utrzymanie w 2 lidze. Kołobrzeżanie, aby uniknąć degradacji muszą za tydzień wygrać na wyjeździe ze Zniczem Pruszków i liczyć na porażkę Puszczy Niepołomice z liderem rozgrywek, Zagłębiem Sosnowiec.
Błękitni mogą jeszcze zająć czwarte miejsce w tabeli i grać w barażu o awans do 1 ligi ale muszą w ostatniej kolejce wygrać w Stalowej Woli ze Stalą oraz liczyć na porażki Rakowa Częstochowa i Rozwoju Katowice.
Piłkarze Kotwicy pomimo porażki z Zagłębiem mają jeszcze cień nadziei na utrzymanie w 2 lidze. Kołobrzeżanie, aby uniknąć degradacji muszą za tydzień wygrać na wyjeździe ze Zniczem Pruszków i liczyć na porażkę Puszczy Niepołomice z liderem rozgrywek, Zagłębiem Sosnowiec.

Radio Szczecin