Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Błękitni mogą jeszcze zająć czwarte miejsce w tabeli i grać w barażu o awans do 1 ligi. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Błękitni mogą jeszcze zająć czwarte miejsce w tabeli i grać w barażu o awans do 1 ligi. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński i Kotwicy Kołobrzeg przegrali swoje mecze w przedostatniej kolejce rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi.
Stargardzianie na swoim stadionie przegrali z Energetykiem ROW Rybnik 2:3 natomiast Kotwica uległa w Kołobrzegu Zagłębiu Sosnowiec 0:1. Drużyna trenera Krzysztofa Kapuścińskiego po niedzielnej przegranej straciła szansę na bezpośredni awans do 1 ligi.

Błękitni mogą jeszcze zająć czwarte miejsce w tabeli i grać w barażu o awans do 1 ligi ale muszą w ostatniej kolejce wygrać w Stalowej Woli ze Stalą oraz liczyć na porażki Rakowa Częstochowa i Rozwoju Katowice.

Piłkarze Kotwicy pomimo porażki z Zagłębiem mają jeszcze cień nadziei na utrzymanie w 2 lidze. Kołobrzeżanie, aby uniknąć degradacji muszą za tydzień wygrać na wyjeździe ze Zniczem Pruszków i liczyć na porażkę Puszczy Niepołomice z liderem rozgrywek, Zagłębiem Sosnowiec.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty