Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Olimpijki po wygranej w miniony czwartek ze Stilonem Gorzów Wielkopolski zapewniły sobie utrzymanie w Ekstralidze. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Olimpijki po wygranej w miniony czwartek ze Stilonem Gorzów Wielkopolski zapewniły sobie utrzymanie w Ekstralidze. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Piłkarki nożne Olimpii Szczecin kończą w niedzielę rozgrywki o mistrzostwo Polski. Beniaminek ekstraligi w ostatnim w tym sezonie ligowym pojedynku zmierzy się na wyjeździe z KKP Bydgoszcz.
Olimpijki po wygranej w miniony czwartek ze Stilonem Gorzów Wielkopolski zapewniły sobie utrzymanie w Ekstralidze.

Grająca trenerka Olimpii, Natalia Niewolna zapewnia jednak, że szczecinianki nie odpuszczą ostatniego meczu, bo chcą zakończyć ligowe zmagania na ósmym miejscu w tabeli.

- Mamy na uwadze to, że Bydgoszcz jest w naszym zasięgu, poza tym do każdego meczu podchodzimy na 100 procent, no i wygrywając z Bydgoszczą możemy wskoczyć o jedno oczko wyżej w tabeli, a to będzie zwieńczeniem całego trudu w tym sezonie - zapewnia Niewolna.

Spotkanie piłkarek KKP z Olimpią Szczecin rozpocznie się o godzinie 16.30 w Bydgoszczy.
- Mamy na uwadze to, że Bydgoszcz jest w naszym zasięgu, poza tym do każdego meczu podchodzimy na 100 procent, no i wygrywając z Bydgoszczą możemy wskoczyć o jedno oczko wyżej w tabeli, a to będzie zwieńczeniem całego trudu w tym sezonie - zapewnia Niewol

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty