Piłkarze ręczni Pogoni Szczecin na razie bez zwycięstwa w międzynarodowym turnieju "Szczypiorno Cup" odbywającym się w Kaliszu. Drużyna trenera Rafała Białego przegrała w sobotę z Górnikiem Zabrze 26:41.
W niedzielę szczecinianie zagrają o piąte miejsce w turnieju w Kaliszu.
Dla szczecińskiej siódemki są to pierwsze mecze sparingowe w okresie przygotowawczym do rozgrywek o mistrzostwo Polski. Zmagania w Superlidze szczypiorniści Pogoni rozpoczną piątego września od wyjazdowej konfrontacji z Zagłębiem Lubin.
Dla szczecińskiej siódemki są to pierwsze mecze sparingowe w okresie przygotowawczym do rozgrywek o mistrzostwo Polski. Zmagania w Superlidze szczypiorniści Pogoni rozpoczną piątego września od wyjazdowej konfrontacji z Zagłębiem Lubin.

Radio Szczecin