Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński w pierwszym meczu nowego sezonu zmierzą się z Kotwicą Kołobrzeg. Faworytem niedzielnego pojedynku są gracze trenera Krzysztofa Kapuścińskiego, którzy w minioną środę pokonali w Pucharze Polski beniaminka ekstraklasy Termalikę Bruk - Bet Nieciecza 2:1.
Jak podkreślają obrońcy stargardzkiej jedenastki Maciej Liśkiewicz i Tomasz Pustelnik, emocji na pewno nie zabraknie.
- Z Kotwicą mecze są zawsze "na noże". Ja już się nie mogę doczekać. - Tutaj nikt nie odpuści, będzie naprawdę na co popatrzeć - zapewniają piłkarze.
Niedzielne spotkanie piłkarzy Błękitnych z Kotwicą Kołobrzeg rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie Szczecińskim.
- Z Kotwicą mecze są zawsze "na noże". Ja już się nie mogę doczekać. - Tutaj nikt nie odpuści, będzie naprawdę na co popatrzeć - zapewniają piłkarze.
Niedzielne spotkanie piłkarzy Błękitnych z Kotwicą Kołobrzeg rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie Szczecińskim.

Radio Szczecin