Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński w pierwszym meczu nowego sezonu zmierzą się z Kotwicą Kołobrzeg. Faworytem niedzielnego pojedynku są gracze trenera Krzysztofa Kapuścińskiego, którzy w minioną środę pokonali w Pucharze Polski beniaminka ekstraklasy Termalikę Bruk - Bet Nieciecza 2:1.
Jak podkreślają obrońcy stargardzkiej jedenastki Maciej Liśkiewicz i Tomasz Pustelnik, emocji na pewno nie zabraknie.

- Z Kotwicą mecze są zawsze "na noże". Ja już się nie mogę doczekać. - Tutaj nikt nie odpuści, będzie naprawdę na co popatrzeć - zapewniają piłkarze.

Niedzielne spotkanie piłkarzy Błękitnych z Kotwicą Kołobrzeg rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie Szczecińskim.
- Z Kotwicą mecze są zawsze "na noże". Ja już się nie mogę doczekać. - Tutaj nikt nie odpuści, będzie naprawdę na co popatrzeć - zapewniają piłkarze.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty