Piłkarze Pogoni Szczecin chcą po meczu z Koroną Kielce pozostać niepokonani w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Portowcy w tym sezonie Ekstraklasy jeszcze nie przegrali. Drużyna trenera Czesława Michniewicza odniosła dotychczas dwa zwycięstwa, a cztery pojedynki zremisowała.
W siódmej kolejce rozgrywek rywalem szczecinian będzie Korona, która przed tygodniem wygrała w stolicy z Legią Warszawa. Bramkarz Pogoni, Dawid Kudła szanuje rywala, ale jak podkreśla Portowcy postarają się rozegrać dobry mecz i zdobyć trzy punkty.
- I Korona gra dobry futbol, i my. Myślę, że będzie to dobre spotkanie, ale myślę, że uda nam się wygrać w Kielcach - mówi Kudła.
Niewykluczone, że w sobotnim meczu w zespole "Dumy Pomorza" zadebiutuje Gruzin Wladimer Dwaliszwili, który w czwartek podpisał trzyletni kontrakt ze szczecińskim klubem.
Spotkanie piłkarzy Korony z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 20.30 na stadionie w Kielcach.
W siódmej kolejce rozgrywek rywalem szczecinian będzie Korona, która przed tygodniem wygrała w stolicy z Legią Warszawa. Bramkarz Pogoni, Dawid Kudła szanuje rywala, ale jak podkreśla Portowcy postarają się rozegrać dobry mecz i zdobyć trzy punkty.
- I Korona gra dobry futbol, i my. Myślę, że będzie to dobre spotkanie, ale myślę, że uda nam się wygrać w Kielcach - mówi Kudła.
Niewykluczone, że w sobotnim meczu w zespole "Dumy Pomorza" zadebiutuje Gruzin Wladimer Dwaliszwili, który w czwartek podpisał trzyletni kontrakt ze szczecińskim klubem.
Spotkanie piłkarzy Korony z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 20.30 na stadionie w Kielcach.

Radio Szczecin