Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Pierwszy polski zawodnik odpadł z US Open. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Pierwszy polski zawodnik odpadł z US Open. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Nie zabrakło niespodzianek w pierwszym dniu wielkoszlemowego turnieju US Open. Najważniejszym wydarzeniem poniedziałku było odpadniecie zeszłorocznego finalisty Japończyka Kei Nishikori. W drugiej rundzie w singlu mamy dwie Polskie tenisistki, odpadł Jerzy Janowicz.
W Nowy Jorku nie gra już Jerzy Janowicz, który przegrał w czterech setach z zawodnikiem z szóstej dziesiątki Hiszpanem Bustą. Z turniejem pożegnał się również ubiegłoroczny finalista Japończyk Kei Nishikori.

Wśród pań z rozstawionych zawodniczek odpadły m.in. Serbka Anna Ivanovic i Czeszka Karolina Pliskova.

W telewizyjnej relacji zamieszczonej na oficjalnej stronie turnieju US Open podkreślano, że Agnieszka Radwańska za wszelką cenę będzie chciała nie dopuścić do sytuacji sprzed roku, kiedy to odpadła w drugiej rundzie. Pierwsza przeszkodę ma już za sobą, nasza najlepsza zawodniczka pewnie w dwóch setach pokonała Czeszkę Siniakową. Teraz dojdzie do bardzo ciekawej sytuacji, gdyż starsza z sióstr Radwańskich zagra z Magdą Linette, która wyeliminowała w poniedziałek Urszulę Radwańską. Linette, pierwszy raz zaprezentuje się na tym etapie w zawodach Wielkiego Szlema.
Relacja Jana Pachlowskiego

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty