Nie zabrakło niespodzianek w pierwszym dniu wielkoszlemowego turnieju US Open. Najważniejszym wydarzeniem poniedziałku było odpadniecie zeszłorocznego finalisty Japończyka Kei Nishikori. W drugiej rundzie w singlu mamy dwie Polskie tenisistki, odpadł Jerzy Janowicz.
W Nowy Jorku nie gra już Jerzy Janowicz, który przegrał w czterech setach z zawodnikiem z szóstej dziesiątki Hiszpanem Bustą. Z turniejem pożegnał się również ubiegłoroczny finalista Japończyk Kei Nishikori.
Wśród pań z rozstawionych zawodniczek odpadły m.in. Serbka Anna Ivanovic i Czeszka Karolina Pliskova.
W telewizyjnej relacji zamieszczonej na oficjalnej stronie turnieju US Open podkreślano, że Agnieszka Radwańska za wszelką cenę będzie chciała nie dopuścić do sytuacji sprzed roku, kiedy to odpadła w drugiej rundzie. Pierwsza przeszkodę ma już za sobą, nasza najlepsza zawodniczka pewnie w dwóch setach pokonała Czeszkę Siniakową. Teraz dojdzie do bardzo ciekawej sytuacji, gdyż starsza z sióstr Radwańskich zagra z Magdą Linette, która wyeliminowała w poniedziałek Urszulę Radwańską. Linette, pierwszy raz zaprezentuje się na tym etapie w zawodach Wielkiego Szlema.
Wśród pań z rozstawionych zawodniczek odpadły m.in. Serbka Anna Ivanovic i Czeszka Karolina Pliskova.
W telewizyjnej relacji zamieszczonej na oficjalnej stronie turnieju US Open podkreślano, że Agnieszka Radwańska za wszelką cenę będzie chciała nie dopuścić do sytuacji sprzed roku, kiedy to odpadła w drugiej rundzie. Pierwsza przeszkodę ma już za sobą, nasza najlepsza zawodniczka pewnie w dwóch setach pokonała Czeszkę Siniakową. Teraz dojdzie do bardzo ciekawej sytuacji, gdyż starsza z sióstr Radwańskich zagra z Magdą Linette, która wyeliminowała w poniedziałek Urszulę Radwańską. Linette, pierwszy raz zaprezentuje się na tym etapie w zawodach Wielkiego Szlema.

Radio Szczecin