Polscy koszykarze nie awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Europy. Biało-czerwoni w 1/8 finału przegrali z Hiszpanią 66:80 w pojedynku rozegranym na stadionie w Lille.
O pożegnaniu z Eurobasketem zadecydowała ostatnia kwarta, przegrana przez zespół trenera Taylora 11:25. Po trzydziestu minutach gry był remis 55:55, ale niestety czwarta odsłona należała do graczy z Półwyspu Iberyjskiego.
Porażka z Hiszpanią oznacza także dla reprezentacji Polski koniec marzeń o olimpijskim starcie w przyszłorocznych igrzyskach w Rio de Janeiro.
Materiał: Press Focus/x-news
Porażka z Hiszpanią oznacza także dla reprezentacji Polski koniec marzeń o olimpijskim starcie w przyszłorocznych igrzyskach w Rio de Janeiro.
Materiał: Press Focus/x-news

Radio Szczecin