Agnieszka Radwańska awansowała do finału tenisowego turnieju w Tokio. "Isia" w dzisiejszym półfinałowym pojedynku pokonała Słowaczkę Dominikę Cibulkovą 6:4, 6:1.
W niedzielnym finale rywalką Agnieszki Radwańskiej będzie Szwajcarka Belinda Bencić, która wygrała dziś z Dunką polskiego pochodzenia Karoliną Woźniacką 6:2, 6:4.

Radio Szczecin